WP Rocket - en to cs_CZ translation catalogue (424 entries)

en: %1$d %2$s optimized.
cs_CZ: %1$d %2$s bylo optimalizováno.

en: %1$s %2$s requires at least PHP %3$s to function properly. To use this version, please ask your web host how to upgrade your server to PHP %3$s or higher. If you are not able to upgrade, you can rollback to the previous version by using the button below.
cs_CZ: Pro správnou funkčnost %1$s verze %2$s je vyžadováno PHP %3$s a novější. Chcete-li tuto verzi použít, požádejte svůj webhosting o pomoc se změnou PHP na verzi %3$s nebo novější. Pokud nemůžete přejít na novější verzi, můžete se vrátit zpět k předchozí verzi pomocí níže zobrazeného tlačítka.

en: %1$s is good to go! %2$sTest your load time%4$s, or visit your %3$ssettings%4$s.
cs_CZ: Plugin %1$s je připraven! %2$sOtestujte si rychlost načítání%4$s, nebo přejděte na %3$snastavení%4$s.

en: %1$s: A custom permalink structure is required for the plugin to work properly. %2$sGo to permalinks settings%3$s
cs_CZ: %1$s: Pro správnou funkci pluginu je vyžadována vlastní struktura trvalých odkazů. %2$sPřejděte na nastavení trvalých odkazů%3$s

en: %d draft in your database. | %d drafts in your database.
cs_CZ[0]: %d koncept v databázi.
cs_CZ[1]: %d koncepty v databázi.
cs_CZ[2]: %d konceptů v databázi.

en: %d expired transient in your database. | %d expired transients in your database.
cs_CZ[0]: %d vypršené dočesné data.
cs_CZ[1]: %d vypršené dočesné data.
cs_CZ[2]: %d vypršených dočesných dat.

en: %d revision in your database. | %d revisions in your database.
cs_CZ[0]: %d starší verze v databázi.
cs_CZ[1]: %d starší verze v databázi.
cs_CZ[2]: %d starších verzí v databázi.

en: %d spam comment in your database. | %d spam comments in your database.
cs_CZ[0]: %d komentář označený jako spam je v databázi.
cs_CZ[1]: %d komentáře označené jako spam jsou v databázi.
cs_CZ[2]: %d komentářů označených jako spam je v databázi.

en: %d table to optimize in your database. | %d tables to optimize in your database.
cs_CZ[0]: %d tabulku v databázi je třeba optimalizovat.
cs_CZ[1]: %d tabulky v databázi je třeba optimalizovat.
cs_CZ[2]: %d tabulek v databázi je třeba optimalizovat.

en: %d transient in your database. | %d transients in your database.
cs_CZ[0]: %d dočasné data.
cs_CZ[1]: %d dočasné data.
cs_CZ[2]: %d dočasných dat.

en: %d trashed comment in your database. | %d trashed comments in your database.
cs_CZ[0]: %d odstraněný komentář je v databázi.
cs_CZ[1]: %d odstraněné komentáře jsou v databázi.
cs_CZ[2]: %d odstraněných komentářů je v databázi.

en: %d trashed post in your database. | %d trashed posts in your database.
cs_CZ[0]: %d odstraněný příspěvek v databázii.
cs_CZ[1]: %d odstraněné příspěvky v databázi.
cs_CZ[2]: %d odstraněných příspěvků v databázi.

en: %s Update Rollback
cs_CZ: Obnovení předchozí verze %s

en: %s cannot configure itself due to missing writing permissions.
cs_CZ: %s se nemůže nastavit kvůli chybějícím oprávněním k zápisu.

en: %s clear
cs_CZ: Vyprázdnit %s

en: %s: Cache cleared.
cs_CZ: %s: Mezipaměť byla vymazána.

en: %s: Post cache cleared.
cs_CZ: %s: Mezipaměť příspěvku byla vymazána.

en: %s: Term cache cleared.
cs_CZ: %s: Mezipaměť položky byla vymazána.

en: %s: User cache cleared.
cs_CZ: %s: Uživatelská mezipaměť byla vymazána.

en: <a href="%s" target="_blank">Retrieve your API key</a>
cs_CZ: <a href="%s" target="_blank">Získejte svůj API klíč</a>

en: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/1009-configuration-for-http-2" target="_blank">More info</a>
cs_CZ: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/1009-configuration-for-http-2" target="_blank">Více informací</a>

en: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/108-render-blocking-javascript-and-css-pagespeed" target="_blank">Why?</a>
cs_CZ: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/108-render-blocking-javascript-and-css-pagespeed" target="_blank">Proč?</a>

en: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/108-render-blocking-javascript-and-css-pagespeed#critical-path-css" target="_blank">More info</a>
cs_CZ: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/108-render-blocking-javascript-and-css-pagespeed#critical-path-css" target="_blank">Více informací</a>

en: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/108-render-blocking-javascript-and-css-pagespeed#fallback" target="_blank">More info</a>
cs_CZ: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/108-render-blocking-javascript-and-css-pagespeed#fallback" target="_blank">Více informací</a>

en: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/19-resolving-issues-with-minification" target="_blank">Why?</a>
cs_CZ: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/19-resolving-issues-with-minification" target="_blank">Proč?</a>

en: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/278-common-issues-with-lazyload" target="_blank">Why?</a>
cs_CZ: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/278-common-issues-with-lazyload" target="_blank">Proč?</a>

en: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/313-logged-in-user-cache" target="_blank">User cache</a> is great when you have user-specific or restricted content on your website.
cs_CZ: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/313-logged-in-user-cache" target="_blank">Uživatelská mezipaměť</a> je skvělá, když na webu máte obsah určený/omezený obsah pro konkrétní uživatele.

en: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/314-using-ssl-with-wp-rocket" target="_blank">SSL cache</a> works best when your entire website runs on HTTPS.
cs_CZ: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/314-using-ssl-with-wp-rocket" target="_blank">Mezipaměť SSL</a> funguje nejlépe, když celý web běží na protokolu HTTPS.

en: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/708-mobile-caching" target="_blank">Mobile cache</a> works safest with both options enabled. When in doubt, keep both.
cs_CZ: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/708-mobile-caching" target="_blank">Mezipaměť pro mobilní zařízení</a> pracuje nejbezpečněji s povolenými oběma možnostmi. Pokud si nevíte s tímto nastavením rady, nechte zaškrtnuté obě možnosti.

en: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/8-how-the-cache-is-preloaded" target="_blank">Bot-based preloading</a> should only be used on well-performaning servers. Once activated, it gets triggered automatically after you add or update content on your website. You can also launch it manually from the upper toolbar menu, or from the Tools tab.
cs_CZ: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/8-how-the-cache-is-preloaded" target="_blank">Předběžné načítání pomocí robota</a> lze používat pouze na dostatečně výkonných serverech. Po aktivaci, se bude spuštět automaticky po přidání nebo aktualizaci obsahu na webu. Toto načítání můžete také spustit ručně z nabídky v horním panelu nástrojů, nebo na kartě nástroje v nastavení WP Rocket.

en: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/8-how-the-cache-is-preloaded" target="_blank">Sitemap preloading</a> runs automatically when the cache lifespan expires. You can also launch it manually from the upper toolbar menu, or from the Tools tab.
cs_CZ: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/8-how-the-cache-is-preloaded" target="_blank">Přednačítání map webu</a> se spustí automaticky, jakmile vyprší životnost mezipaměti. Tuto funkci můžete také spustit ručně z nabídky v horním panelu nástrojů nebo na kartě nástroje v nastavení WP Rocket.

en: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/971-caching-query-strings" target="_blank">Cache for query strings</a> enables you to force caching for specific GET parameters.
cs_CZ: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/971-caching-query-strings" target="_blank">Mezipaměť pro řetězce dotazů</a> umožňuje vynutit použití mezipaměti pro konkrétní parametry GET.

en: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/975-nonces-and-cache-lifespan" target="_blank">Why?</a>
cs_CZ: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/975-nonces-and-cache-lifespan" target="_blank">Proč?</a>

en: <a href="https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTTP/Headers/X-DNS-Prefetch-Control" target="_blank">DNS prefetching</a> can make external files load faster, especially on mobile networks.
cs_CZ: <a href="https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTTP/Headers/X-DNS-Prefetch-Control" target="_blank">Předběžné načítání DNS</a> může zrychlit načítání externích souborů, zejména u mobilních sítích.

en: <span class="screen-reader-text">This is the </span>waiting time between each URL crawl
cs_CZ: <span class="screen-reader-text">Toto je </span>doba čekání mezi každým procházením URL adres

en: <strong>%1$s</strong> has not been deactivated due to missing writing permissions.<br>
    Make <strong>%2$s</strong> writeable and retry deactivation, or force deactivation now:
cs_CZ: <strong>%1$s</strong> nebyl deaktivován z důvodu chybějících práv k zápisu.<br>
    Nastavte souboru <strong>%2$s</strong> práva pro zápis a zkuste plugin opět deaktivovat, nebo proveďte vynucenou deaktivaci:

en: <strong>%s</strong>: One or more plugins have been enabled or disabled, clear the cache if they affect the front end of your site.
cs_CZ: <strong>%s</strong>: Jeden nebo více pluginů bylo aktivováno nebo deaktivováno. Pokud mají vlil na veřejnou část webu, pak raději vymažte mezipaměť.

en: <strong>%s</strong>: The following plugins are not compatible with this plugin and may cause unexpected results:
cs_CZ: <strong>%s</strong>: Následující pluginy nejsou kompatibilní s tímto pluginem a mohou způsobit neočekávané výsledky:

en: <strong>JS</strong> files with Deferred Loading JavaScript
cs_CZ: <strong>JS</strong> soubory s odloženým načítáním jazyka JavaScript

en: <strong>Note:</strong> None of these options will be applied if this post has been excluded from cache in the global cache settings.
cs_CZ: <strong>Poznámka:</strnog> Žádné z těchto nastavení nebude použito, pokud jste tomuto příspěvku zakázali ukládání do mezipaměti globálním nastavením WP Rocket.

en: <strong>Now be specific!</strong><br>We have pre-filled the form with some questions for you to phrase your description along.<br>We speak English, French, German, Italian, Serbian, and Spanish.
cs_CZ: <strong>Nyní buďte konkrétní.</strong><br>Předvyplnili jsem vám formulář pár otázkami, abyste dostatečně popsali daný problém.<br>Mluvíme, anglicky, francouzsky, německy, italsky, srbsky a španělsky.

en: API key
cs_CZ: API klíč

en: Activate Imagify
cs_CZ: Aktivovat Imagify

en: Activate automatic preload after content updates
cs_CZ: Aktivovat automatické předběžné načítání po aktualizaci obsahu

en: Activate first the %s option.
cs_CZ: Nejprve aktivujte možnost %s.

en: Activate manual preload (from upper toolbar, or from Tools tab of WP Rocket)
cs_CZ: Aktivujte roční předběžné načtení (v horní nástrojové liště nebo v nastavení WP Rocket)

en: Activate sitemap-based cache preloading
cs_CZ: Aktivovat předběžné načtení mezipaměti založené na mapě webu

en: Activate these options on this post:
cs_CZ: Aktivujte možnosti jen pro tento příspěvek:

en: Activate this setting
cs_CZ: Aktivovat toto nastavení

en: Active plugins:
cs_CZ: Aktivované pluginy:

en: Add CNAME
cs_CZ: Přidat CNAME

en: Add URL
cs_CZ: Přidat URL

en: Advanced
cs_CZ: Pokročilé

en: Advanced options
cs_CZ: Pokročilé možnosti

en: Affected file/folder: %s
cs_CZ: Ovlivněný soubor/složka: %s

en: All URLs of static files (CSS, JS, images) will be rewritten to the CNAME(s) entered below.
cs_CZ: Všechny URL adresy statických souborů (obrázky, CSS, JS) budou přepsány pro CNAME(s) zadané níže.

en: All URLs of static files (CSS, JS, images) will be rewritten to the CNAME(s) entered below.<br>Read the documentation on <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/42-using-wp-rocket-with-a-cdn" target="_blank">using WP Rocket with a CDN</a>.
cs_CZ: Všechny URL adresy statických souborů (obrázky, CSS, JS) budou přepsány pro CNAME(s) zadané níže.<br>Přečtěte si dokumentaci o <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/42-using-wp-rocket-with-a-cdn" target="_blank">používání WP Rocket s CDN</a>.

en: All fields are required!
cs_CZ: Všechna pole jsou povinná!

en: All files
cs_CZ: Všechny soubory

en: All in One SEO XML sitemap
cs_CZ: All in One SEO XML mapy stránek

en: All languages
cs_CZ: Všechny jazyky

en: All transients
cs_CZ: Veškerá dočasná data

en: Allow WP Rocket to collect non-sensitive diagnostic data.
cs_CZ: Umožnit WP Rocket shromažďovat diagnostická data bez citlivých informací.

en: Always purge (URLs):
cs_CZ: Vždy vyprázdnit (URL):

en: Always purge these URLs from cache when updating any post or page:
cs_CZ: Vždy vyprázdnit mezipaměť těmto URL adresám, při aktualizaci libovolného příspěvku nebo stránky:

en: An unexpected error occurred. Something may be wrong with WP-Rocket.me or this server&#8217;s configuration. If you continue to have problems, <a href="%s">contact support</a>.
cs_CZ: Vyskytla se neočekávaná chyba. Chyba může být na straně WP-Rocket.me nebo v nastavení vašeho serveru. Pokud máte nadále problémy, <a href="%s">kontaktujte technickou podporu</a>.

en: Analytics tracking
cs_CZ: Sledování shromažďování dat

en: Analytics:
cs_CZ: Shromažďování dat:

en: Anonymized WP Rocket settings:
cs_CZ: Anonymizované WP Rocket nastavení:

en: Async CSS
cs_CZ: Asynch. CSS

en: Author URI:
cs_CZ: URI autora:

en: Author:
cs_CZ: Autor:

en: Auto Drafts
cs_CZ: Automatické koncepty

en: Automatic
cs_CZ: Automaticky

en: Automatic cleanup:
cs_CZ: Automatické čištění:

en: Automatically enhances your Cloudflare configuration for speed, performance grade, and compatibility.
cs_CZ: Automaticky vylepší konfiguraci služby Cloudflare pro vyšší rychlost, lepší výkonu a kompatibilitu.

en: Backup your database before you run a cleanup!<br>Once a database optimization has been performed, there is no way to undo it.
cs_CZ: Před spuštěním čištění databáze proveďte její zálohu!<br>Jakmile provedete optimalizaci databáze, neexistuje žádný způsob, jak provedené změny vrátit zpět.

en: Backup your settings with the “%s” button above before you re-install a previous version.
cs_CZ: Před obnovením předchozí verze si raději zazálohujte nastavení pluginu pomoci výše uvedeného tlačítka „%s“.

en: Basic
cs_CZ: Základní

en: Basic options
cs_CZ: Základní možnosti

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
cs_CZ: Před nahráním souboru s importem budete ještě muset vyřešit následující chybu:

en: Before you continue activating this setting, read the documentation:
cs_CZ: Než budete pokračovat s aktivací tohoto nastavení, přečtěte si následující dokumentaci:

en: Below is a detailed view of all data WP Rocket will collect if granted permission. WP Rocket will never transmit any domain names or email addresses (except for license validation), IP addresses, or third-party API keys.
cs_CZ: Níže je podrobné zobrazení všech údajů, které bude v případě povolení oprávnění WP Rocket shromažďovat. WP Rocket nikdy nebude posílat názvy domén nebo emailové adresy (kromě ověření licence), IP adresy nebo API klíče třetích stran.

en: Beta Testing
cs_CZ: Beta testování

en: Beta testing:
cs_CZ: Beta testování:

en: Bot-based preloading should only be used on well-performing servers. Once activated, it gets triggered automatically after you add or update content on your website. You can also launch it manually from the upper toolbar menu, or from the Tools tab.
cs_CZ: Předběžné načítání pomocí robota lze používat pouze na dostatečně výkonných serverech. Po aktivaci, se bude spouštět automaticky po přidání nebo aktualizaci obsahu na webu. Toto načítání můžete také spustit ručně z nabídky v horním panelu nástrojů, nebo na kartě nástroje v nastavení tohoto pluginu.

en: Buy a valid license now
cs_CZ: Koupit platnou licenci

en: Buy renewal now
cs_CZ: Prodloužit licenci

en: CDN CNAME(S):
cs_CZ: CDN CNAMES:

en: CDN is disabled because you are using WP Offload S3 and the assets addon to serve your images, CSS and JS files.
cs_CZ: Služba CDN je zakázána, protože používáte WP Offload S3 a přídavný nástroj pro poskytování obrázků, CSS a JS.

en: CDN without SSL:
cs_CZ: CDN bez SSL:

en: CSS files to be excluded from minification and concatenation:
cs_CZ: CSS soubory, které mají být vyloučeny ze zmenšování a slučování:

en: Cache Options
cs_CZ: Možnosti mezipaměti

en: Cache for query strings enables you to force caching for specific GET parameters.
cs_CZ: Mezipaměť pro řetězce dotazů umožňuje vynutit použití mezipaměti pro konkrétní parametry GET.

en: Cache lifespan is the period of time after which all cache files get removed. Enable <a href="%s">Preloading</a> for the cache to be rebuilt automatically after lifespan expiration.
cs_CZ: Životnost mezipaměti je období, na jehož konci budou odstraněny všechny soubory mezipaměti. Povolte <a href="%s">předběžné načítání</a>, aby se mezipaměť znovu po vypršení životnosti automaticky sestavila.

en: Cache lifespan:
cs_CZ: Životnost mezipaměti:

en: Cache query strings:
cs_CZ: Ukládat do mezipaměti řetězce dotazů:

en: Caching has been activated automatically, your website should load fast!<br>How about <a href="https://wp-rocket.me/blog/correctly-measure-websites-page-load-time/" target="_blank">testing your loading time</a>? Maybe you don’t even need to configure all these options.
cs_CZ: Ukládání do mezipaměti bylo automaticky aktivováno, váš web by se měl rychle načítat!<br>Nechcete <a href="https://wp-rocket.me/blog/correctly-measure-websites-page-load-time/" target="_blank">otestovat rychlost načítání</a>? Možná ani nepotřebujete všechny tyto možnosti.

en: Can improve the performance grade on <a href="%s" target="_blank">GT Metrix</a>.
cs_CZ: Může vylepšit skóre na <a href="%s" target="_blank">GT Metrix</a>.

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Cart and checkout pages set in <strong>%s</strong> will be detected and never cached by default. No need to enter them here.
cs_CZ: Stránky košíku a pokladny nastavené v <strong>%s</strong> budou detekovány a ve výchozím nastavení nebudou nikdy uloženy do mezipaměti. Nemusíte je sem zadávat.

en: Choose a domain from the list
cs_CZ: Vyberte doménu ze seznamu

en: Choose a file from your computer (maximum size: %s)
cs_CZ: Zvolte soubor ze svého počítače (maximální velikost: %s)

en: Cleanup all transients
cs_CZ: Čištění všechna dočasná data databáze

en: Cleanup auto drafts
cs_CZ: Čištění automatických konceptů

en: Cleanup expired transients
cs_CZ: Čištění dočasných dat databáze

en: Cleanup revisions
cs_CZ: Čištění starých verzí

en: Cleanup spam comments
cs_CZ: Čištění komentářového spamu

en: Cleanup trashed comments
cs_CZ: Čištění odstraněných komentářů

en: Cleanup trashed posts
cs_CZ: Čištění odstraněných příspěvků

en: Clear Cloudflare cache
cs_CZ: Vymazat mezipaměť Cloudflare

en: Clear Cloudflare cache:
cs_CZ: Vymazat mezipaměť Cloudflare:

en: Clear cache
cs_CZ: Vymazat mezipaměť

en: Clear cache after …
cs_CZ: Vyčistit mezipaměť po…

en: Clear cache:
cs_CZ: Vymazání mezipaměti:

en: Clear the cache for the whole website.
cs_CZ: Vymaže mezipaměť pro celý web.

en: Clear this cache
cs_CZ: Vymazat tuto mezipaměť

en: Clear this post
cs_CZ: Vymazat mezipaměť tohoto příspěvku

en: Click below to purchase a license with a 20% discount automatically applied.
cs_CZ: Klikněte níže pro zakoupení licence s automaticky uplatněnou 20% slevou.

en: Click below to renew with a <strong>discount of 50%</strong> automatically applied!
cs_CZ: Klikněte níže pro prodloužení licence s automaticky aplikovanou <strong>slevou 50%</strong>!

[ctx: Cloudflare]
en: Account email:
cs_CZ: Email:

[ctx: Cloudflare]
en: Development mode:
cs_CZ: Režim pro vývojáře:

[ctx: Cloudflare]
en: Domain:
cs_CZ: Doména:

[ctx: Cloudflare]
en: Global API key:
cs_CZ: Globální klíč API:

[ctx: Cloudflare]
en: Optimal settings:
cs_CZ: Optimální nastavení:

[ctx: Cloudflare]
en: Relative Protocol:
cs_CZ: Relativní protokol:

en: Cloudflare Email and API key are not set
cs_CZ: Cloudflare email a API klíč nejsou nastaveny

en: Cloudflare Settings
cs_CZ: Cloudflare nastavení

en: Cloudflare account email address
cs_CZ: Emailová adresa k účtu Cloudflare

en: Cloudflare browser cache error: %s
cs_CZ: Cloudflare chyba mezipaměti prohlížeče: %s

en: Cloudflare browser cache set to %s seconds
cs_CZ: Cloudflare mezipaměť prohlížeče byla nastaven na %s sekund

en: Cloudflare cache level error: %s
cs_CZ: Cloudflare chyba úrovně mezipaměti: %s

en: Cloudflare cache level set to %s
cs_CZ: Cloudflare úroveň mezipaměti byla nastavena na hodnotu %s

en: Cloudflare cache purge error: %s
cs_CZ: Cloudflare chyba vyprázdnění mezipaměti: %s

en: Cloudflare cache successfully purged
cs_CZ: Cloudflare mezipaměť byla úspěšně vyprázdněna

[ctx: Cloudflare caching level]
en: Standard
cs_CZ: Základní

en: Cloudflare development mode %s
cs_CZ: Cloudflare režim pro vývojáře %s

en: Cloudflare development mode error: %s
cs_CZ: Cloudflare chyba režimu pro vývojáře: %s

en: Cloudflare domain
cs_CZ: Cloudflare doména

en: Cloudflare minification %s
cs_CZ: Cloudflare zmenšení: %s

en: Cloudflare minification error: %s
cs_CZ: Cloudflare chyba zmenšení: %s

en: Cloudflare rocket loader %s
cs_CZ: Cloudflare RocketLoader %s

en: Cloudflare rocket loader error: %s
cs_CZ: Chyba Cloudflare RocketLoaderu: %s

en: Combine files:
cs_CZ: Sloučení souborů:

en: Comments cleanup:
cs_CZ: Čištění komentářů:

en: Concatenate CSS files
cs_CZ: Zřetězit CSS soubory

en: Concatenate Google Fonts
cs_CZ: Zřetězit Google Fonts

en: Concatenate JS files
cs_CZ: Zřetězit JS soubory

en: Connection to Cloudflare failed
cs_CZ: Připojení ke Cloudflare selhalo

en: Content Delivery Network options
cs_CZ: Možnosti CDN

en: Critical CSS for %1$s not generated. Error: %2$s
cs_CZ: Kritické CSS pro %1$s nebylo vygenerováno. Chyba: %2$s

en: Critical CSS for %s generated.
cs_CZ: Kritické CSS pro %s bylo vygenerováno.

en: Critical CSS generation finished for %1$d of %2$d page types.
cs_CZ: Generování kritického CSS bylo dokončeno pro %1$d z %2$d typů obsahu.

en: Critical CSS generation is currently running: %1$d of %2$d page types completed. (Refresh this page to view progress)
cs_CZ: Právě probíhá generování kritického CSS: %1$d z %2$d typů obsahu bylo dokončen. (Pro zobrazení pokroku aktualizujte tuto stránku)

en: Critical path CSS will be automatically generated.%s
cs_CZ: Kritická cesta CSS bude generována automaticky.%s

en: Current site language:
cs_CZ: Aktuální jazyk webu:

en: Current theme:
cs_CZ: Aktuální šablona:

en: Daily
cs_CZ: Denně

en: Database
cs_CZ: Databáze

en: Database Optimization
cs_CZ: Optimalizace databáze

en: Database cleanup:
cs_CZ: Čištění databáze:

en: Database optimization process is complete. Everything was already optimized!
cs_CZ: Optimalizace databáze byla dokončena. Všechno již bylo optimalizované!

en: Database optimization process is complete. List of optimized items below:
cs_CZ: Optimalizace databáze byla dokončena. Seznam optimalizovaných položek je níže:

en: Database optimization process is running
cs_CZ: Probíhá optimalizace databáze

en: Deactivate
cs_CZ: Deaktivovat

en: Deactivate if you notice any visually broken items on your website.%s
cs_CZ: Deaktivujte tuto volbu, pokud si na webu všimnete jakýchkoliv vizuálních chyb.%s

en: Deactivate these options if you notice any overload on your server!
cs_CZ: Deaktivujte tyto volby, pokud zaznamenáte jakékoliv přetížení serveru!

en: Defer JS
cs_CZ: Pozdržet JS

en: Defer JS files safely
cs_CZ: Pozdržet bezpečně soubory JS

en: Description
cs_CZ: Popis

en: Description:
cs_CZ: Popis:

en: Development Mode
cs_CZ: Režim pro vývojáře

en: Disable CDN functionality on HTTPS pages
cs_CZ: Zakázat funkčnost CDN na stránkách s HTTPS

en: Disable WordPress Embeds
cs_CZ: Zakázat vkládání externího mediálního obsahu WordPressu

en: Dismiss this notice.
cs_CZ: Zavřít toto oznámení.

en: Docs
cs_CZ: Dokumentace

en: Documentation
cs_CZ: Dokumentace

en: Email address
cs_CZ: Emailová adresa

en: Embeds:
cs_CZ: Vkládání externího mediálního obsahu:

en: Emoji cache:
cs_CZ: Mezipaměť smajlíků:

en: Enable Content Delivery Network
cs_CZ: Povolit Content Delivery Network

en: Enable LazyLoad for iframes and videos
cs_CZ: Povolit LazyLoad pro iframe a videa

en: Enable LazyLoad for images
cs_CZ: Povolit LazyLoad obrázků

en: Enable caching for logged-in WordPress users
cs_CZ: Povolit ukládání do mezipaměti pro přihlášené uživatele WordPressu

en: Enable caching for mobile devices
cs_CZ: Povolit ukládání do mezipaměti pro mobilní zařízení

en: Enable caching for pages with <code>https://</code>
cs_CZ: Povolit mezipaměť pro stránky používající <code>https://</code>

en: Enable for iframes and videos
cs_CZ: Povolit pro iframe a videa

en: Enable for images
cs_CZ: Povolit pro obrázky

en: Enter the email address of your Cloudflare account
cs_CZ: Zadejte emailovou adresu účtu Cloudflare

en: Enter the global API key of your Cloudflare account
cs_CZ: Zadejte globální klíč API k účtu Cloudflare

en: Every %d Minutes
cs_CZ: Každých %d minut

en: Exclude CSS:
cs_CZ: Vyloučení CSS:

en: Exclude JS:
cs_CZ: Vyloučení JS:

en: Exclude files:
cs_CZ: Vyloučení souborů:

en: Expired transients
cs_CZ: Vypršená dočasná data

en: Export settings:
cs_CZ: Export nastavení:

en: FAQ
cs_CZ: Časté dotazy

en: Fair warning:
cs_CZ: Varování:

en: Fallback critical path CSS:
cs_CZ: Záložní kritická cesta CSS:

en: Files optimization
cs_CZ: Optimalizace souborů

en: Force caching for URLs with these query strings (GET parameters):
cs_CZ: Vynutit ukládání do mezipaměti pro URL s těmito řetězci dotazů (parametry GET):

en: Force deactivation
cs_CZ: Vynutit vypnutí

en: Frequency
cs_CZ: Frekvence

en: Frequency for the automatic cleanup
cs_CZ: Frekvence automatického čištění

en: Get help from a Support Rocketeer
cs_CZ: Získejte pomoc od technické podpory týmu Rakeťáků

en: Global API key
cs_CZ: Globální klíč API

en: Go to the <a href="%s">Cloudflare tab</a> to edit your Cloudflare settings. The CDN settings below do NOT apply to Cloudflare.<br>Read the documentation on <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/18-using-wp-rocket-with-cloudflare" target="_blank">using WP Rocket with Cloudflare</a>.
cs_CZ: Přejděte na záložku <a href="%s">Cloudflare</a> pro úpravy nastavení Cloudflare. Níže uvedené nastavení CDN se nevztahuje na Cloudflare.<br>Přečtěte si dokumentaci o <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/18-using-wp-rocket-with-cloudflare" target="_blank">používání WP Rocket s Cloudflare</a>.

en: HTTPS Protocol Rewrite
cs_CZ: Přepisování protokolu HTTPS

en: Has version %1$s caused an issue on your website? You can roll back to the previous major version here.
cs_CZ: Způsobila vám verze %1$s chybu na vašem webu? Zde se můžete vrátit zpět k předchozí hlavní verzi.

en: Has version %1$s caused an issue on your website?<br>You can roll back to the previous major version here. Then <a href="%2$s">send us a support request</a>.
cs_CZ: Způsobila vám verze %1$s chybu na vašem webu?<br>Zde se můžete vrátit zpět k předchozí hlavní verzi. Pak nám <a href="%2$s">zašlete žádost na technickou podporu</a>.

en: Heads up! These options are not equally suitable for all WordPress setups.<br>If you notice any visual issues on your site, just turn off the last option(s) you had activated here. <br>Read the documentation on <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/19-resolving-issues-with-minification" target="_blank">troubleshooting file optimization</a>.
cs_CZ: Varování! Tyto možnosti nejsou vždy vhodné po všechny nastavení WordPressu.<br>Pokud si na webu všimnete nějakých vizuálních chyb, deaktivujte možnost(i), které jste zde naposledy aktivovali.<br>Přečtěte si dokumentaci k <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/19-resolving-issues-with-minification" target="_blank">odstraňování problémů při optimalizaci souborů</a>.

en: Hmm, that’s problematic …
cs_CZ: Hmm, to je problematické…

en: I have read the <a href="%s" target="_blank">documentation</a> and agree that WP Rocket automatically detects my WordPress version and list of active plugins when I send this form.
cs_CZ: Četl(a) jsem <a href="%s" target="_blank">dokumentaci</a> a souhlasím s tím, že WP Rocket automaticky zjistí mou aktuálně používanou verzi WordPressu a seznam aktivních pluginů při odeslání tohoto formuláře.

en: If <a href="%s" target="_blank">Varnish</a> runs on your server, you must activate the option below.<br>You would know if Varnish is active. If you don’t know, you can safely ignore this setting.
cs_CZ: Pokud na vašem serveru běží <a href="%s" target="_blank">Varnish</a>, níže musíte aktivovat možnost níže.<br>Měli byste vědět, jestli lak je aktivní. Pokud nevíte, můžete bez obav ignorovat toto nastavení.

en: If you notice any errors on your website after having activated this setting, just deactivate it again, and your site will be back to normal.
cs_CZ: Pokud si všimnete jakýchkoliv chyb na svém webu po zapnutí tohoto nastavení, stačí aktivované nastavení deaktivovat, a váš web bude zase normálně fungovat.

en: If your CDN account does not fully support SSL, you can disable URL rewriting on HTTPS pages here.
cs_CZ: Pokud váš CDN účet plně nepodporuje protokol SSL, můžete zde zakázat přepisování URL adres na stránkách používajících HTTPS.

en: Images
cs_CZ: Obrázky

en: Images, iframes, and videos will be loaded only as they enter (or are about to enter) the viewport.
cs_CZ: Obrázky, iframe a videa se budou načítat, jen když se (nebo se budou chystat) zobrazit přímo na obrazovce.

en: Import settings:
cs_CZ: Import nastavení:

en: In one sentence: What is going on, or wrong?
cs_CZ: Jednou větou: Co se děje, nebo vám nefunguje?

en: Increase lifespan to a few hours if you notice server issues with this setting.
cs_CZ: Pokud si po aktivaci této možnosti všimnete problémů se serverem, zvyšte životnost mezipaměti na několik hodin.

en: Install Imagify for Free
cs_CZ: Zdarma instalovat Imagify

en: It looks like you have got yourself a “nulled” version of WP Rocket. In order to activate your plugin and receive support and updates you will need a valid license.
cs_CZ: Pravděpodobně jste získali „prošlou" verzi WP Rocket. Chcete-li aktivovat tento plugin, dostávat k němu aktualizace a technickou podporu, budete potřebovat platnou licenci.

en: It seems that communications with Mission Control are temporarily down … Please send a support ticket while our Rocketeers fix the issue.
cs_CZ: Komunikace s řídícím střediskem je pravděpodobně dočasně mimo provoz… Zašlete nám svůj požadavek na technickou podporu, jakmile naši Rakěťáci opraví tento problém.

en: JS files to be excludeded from minification and concatenation:
cs_CZ: JS soubory, které mají být vyloučeny ze: zmenšování a slučování:

en: Jetpack XML Sitemaps
cs_CZ: Jetpack XML mapy webu

en: Last steps before contacting us
cs_CZ: Poslední krok, předtím než nás kontaktujete

en: LazyLoad for iframes/videos
cs_CZ: LazyLoad pro iframe/videa

en: LazyLoad for images
cs_CZ: LazyLoad pro obrázky

en: License
cs_CZ: Licence

en: License validation
cs_CZ: Ověření licence

en: Load JS files deferred
cs_CZ: Načítat JS soubory se zpožděním

en: Makes your website mobile-friendlier.
cs_CZ: Vylepší web pro mobilní zařízení.

en: Manual
cs_CZ: Ručně

en: Minification (%1$s) is currently activated in <strong>Autoptimize</strong>. If you want to use %2$s’s minification, disable those options in Autoptimize.
cs_CZ: Zmenšování (%1$s) je aktuálně aktivováno v <strong>Autoptimize</strong>. Chcete-li použít zmenšování od %2$s, deaktivujte tyto možnosti v pluginu Autoptimize.

en: Minify CSS files
cs_CZ: Zmenšit soubory CSS

en: Minify HTML files
cs_CZ: Zmenšit soubory HTML

en: Minify JS files
cs_CZ: Zmenšit soubory JS

en: Minify files:
cs_CZ: Zmenšení souborů:

en: Minify/combine CSS
cs_CZ: Zmenšit/zkombinovat CSS

en: Minify/combine HTML
cs_CZ: Zmenšit/zkombinovat HTML

en: Minify/combine JS
cs_CZ: Zmenšit/zkombinovat JS

en: Missing Cloudflare zone ID. %s could not fix this automatically.
cs_CZ: Chybí ID zóny Cloudflare. %s nemohlo tento problém vyřešit automaticky.

en: Mobile cache works safest with both options enabled. When in doubt, keep both.
cs_CZ: Mezipaměť pro mobilní zařízení pracuje nejbezpečněji s povolenými oběma možnostmi. Pokud si nevíte s tímto nastavením rady, nechte zaškrtnuté obě možnosti.

en: Mobile cache:
cs_CZ: Mezipaměť pro mobilní zařízení:

en: Monthly
cs_CZ: Měsíčně

en: More details
cs_CZ: Zobrazit podrobnosti

en: Never cache (URLs):
cs_CZ: Nikdy neukládat do mezipaměti (URL):

en: Never cache (cookies):
cs_CZ: Nikdy neukládat do mezipaměti (cookies):

en: Never cache (user agents):
cs_CZ: Nikdy neukládat do mezipaměti (user agent):

en: Never cache pages when these cookies are present:
cs_CZ: Nikdy neukládat do mezipaměti stránky, pokud jsou k dispozici tyto cookies:

en: Never cache this page
cs_CZ: Nikdy tuto stránku neukládat do mezipaměti

en: Never send cache pages for these user agents:
cs_CZ: Nikdy neposílat mezipaměť stránek pro tyto user-agent(s):

en: No domain available in your Cloudflare account
cs_CZ: V účtu Cloudflare není k dispozici žádná doména

en: No, thanks
cs_CZ: Ne

en: Off
cs_CZ: Vyp

en: On
cs_CZ: Zap

en: Optimize
cs_CZ: Optimalizovat

en: Optimize CSS delivery
cs_CZ: Optimalizovat doručování CSS

en: Optimize database tables
cs_CZ: Optimalizovat tabulky databáze

en: Optimize tables
cs_CZ: Optimalizovat tabulky

en: PHP version number:
cs_CZ: Číslo verze PHP:

en: Plugin Name:
cs_CZ: Název pluginu:

en: Plugin URI:
cs_CZ: URI pluginu:

en: Plugin names of all active plugins
cs_CZ: Názvy všech aktivovaných pluginů

en: Posts cleanup:
cs_CZ: Čištění příspěvků:

en: Prefetch DNS requests:
cs_CZ: Předběžné požadavky DNS:

en: Preload
cs_CZ: Předběžné načítání

en: Preload bot:
cs_CZ: Robot předběžného načítání:

en: Preload cache
cs_CZ: Přednačíst mezipaměť

en: Preload cache:
cs_CZ: Předběžné načítání mezipaměti:

en: Preload options
cs_CZ: Nastavení předběžného načítání

en: Preload the cache according to your <a href="%s">Preload settings</a>.
cs_CZ: Přednačte mezipaměť podle nastavení <a href="%s">předběžného načítání</a>.

en: Preload the sitemap from the %s plugin
cs_CZ: Předběžně načítat mapu webu z pluginu %s

en: Preload the sitemap from the Jetpack plugin
cs_CZ: Předběžně načítat mapu webu z pluginu Jetpack

en: Prevents others from embedding content from your site, prevents you from embedding content from other (non-whitelisted) sites, and removes JavaScript requests related to <a href="https://wordpress.org/news/2015/12/clifford/" target="_blank">WordPress Embeds</a>.
cs_CZ: Zabrání ostatním vkládání obsahu z vašeho webu, zabrání vkládání obsahu z jiných webů (kromě povolených) a odstraní JavaScript žádosti související s <a href="https://wordpress.org/news/2015/12/clifford/" target="_blank">WordPress Embeds</a>.

en: Provides a fallback if auto-generated critical path CSS is incomplete.%s
cs_CZ: Poskytuje zálohu, pokud nebude automaticky generovaná kritická cesta k CSS nekompletní.%s

en: Purge OPcache
cs_CZ: Vyprázdnit OPcache

en: Purge OPcache:
cs_CZ: Vyprázdění OPcache:

en: Purge Varnish cache automatically
cs_CZ: Vyprázdnit mezipaměť Varnish automaticky

en: Purge this URL
cs_CZ: Vymazat mezipaměť pro tuto URL

en: Purges cached resources for your website. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>
cs_CZ: Vyprázdní zdroje mezipaměti pro tento web. <a href="%s" target="_blank">Další informace</a>

en: Re-install version %s
cs_CZ: Přeinstalovat verzi %s

en: Read the %1$sdocumentation%2$s for further guidance.
cs_CZ: Další pokyny naleznete v %1$sdokumentaci%2$s.

en: Reduce lifespan to 10 hours or less if you notice issues that seem to appear periodically.%s
cs_CZ: Snižte životnost na 10 hodin nebo méně, pokud zaznamenáte problémy, které se objevují pravidelně.%s

en: Reduces file size, can improve loading time.
cs_CZ: Zmenšuje velikosti souborů, může zrychlit načítání.

en: Reduces the number of HTTP requests, can improve loading time.
cs_CZ: Snižuje počet HTTP požadavků, může zkrátit dobu načítání.

en: Reduces the number of initial HTTP requests, can improve loading time and performance grade.
cs_CZ: Snižuje počet HTTP požadavků, může zlepšit dobu načítání a hodnocení ve výkonnostních testech.

en: Regenerate Critical Path CSS
cs_CZ: Znovu vygenerovat kritické CSS

en: Regenerate Critical Path CSS.
cs_CZ: Znovu vygeneruje kritické CSS.

en: Regenerate Critical Path CSS:
cs_CZ: Znovu vygenerovat kritické CSS:

en: Remove query strings from static resources
cs_CZ: Odstranění řetězce dotazů ze statických zdrojů

en: Remove query strings:
cs_CZ: Odstranění řetězce dotazů:

en: Removes spaces and comments from static files, enables browsers and search engines to faster process HTML, CSS, and JavaScript files.
cs_CZ: Odstraní mezery a komentáře ze statických souborů, umožňuje prohlížečům a vyhledávačům rychleji zpracovávat soubory HTML, CSS a JavaScript.

en: Removes the version query string from static files (e.g. style.css?ver=1.0) and encodes it into the file name instead (e.g. style-1-0.css).
cs_CZ: Odstraní verzi řetězce dotazů ze statických zdrojů (např. style.css?ver=1.0) a převede ji do názvu souboru (např. style-1-0.css).

en: Render-blocking CSS/JS:
cs_CZ: CSS/JS blokující vykreslení:

en: Replace YouTube iframe with preview image
cs_CZ: Nahraďte iframe YouTube za náhledový obrázek

en: Replace site's hostname with:
cs_CZ: Nahraďte název hostitelského webu pomocí:

en: Reset White Label values to default
cs_CZ: Obnovit hodnoty Skrytí pluginu na výchozí

en: Resolving issues with file optimization
cs_CZ: Řešení problémů s optimalizací souborů

en: Revisions
cs_CZ: Starší verze

en: Rollback:
cs_CZ: Obnovení předchozí verze:

en: Run cleanup:
cs_CZ: Spuštění čištění:

en: SSL cache works best when your entire website runs on HTTPS.
cs_CZ: Mezipaměť protokolu SSL funguje nejlépe, když celý web běží na protokolu HTTPS.

en: SSL cache:
cs_CZ: Mezipaměť SSL:

en: Safe mode (recommended)
cs_CZ: Bezpečný režim (doporučeno)

en: Safe mode for deferred JS ensures support for inline jQuery references from themes and plugins by loading jQuery at the top of the document as a render-blocking script. Deactivating may result in broken functionality, test thoroughly!
cs_CZ: Bezpečný režim pro odložené JS zajišťuje podporu pro v kódu psané jQuery odkazy z šablon a pluginů načtením jQuery v horní části dokumentu jako skript blokového vykreslování. Deaktivace může způsobit přerušení funkčnosti, důkladně vše otestujte!

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Save and optimize
cs_CZ: Uložit a optimalizovat

en: Save your changes to activate the Cloudflare tab.
cs_CZ: Uložte provedené změny pro aktivaci karty Cloudflare.

en: Schedule an automatic cleanup of the database
cs_CZ: Naplánuje automatické čištění databáze

en: Schedule automatic cleanup
cs_CZ: Naplánovat automatické čištění

en: Separate cache files for mobile devices
cs_CZ: Oddělit soubory mezipaměti pro mobilní zařízení

en: Server type:
cs_CZ: Typ serveru:

en: Set a higher value if you notice any overload on your server!
cs_CZ: Nastavte vyšší hodnotu, pokud si všimnete jakéhokoliv přetížení na serveru!

en: Sets the intervall between each URL crawl
cs_CZ: Nastaví interval mezi každým procházením URL adres

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Settings import failed: incorrect filename.
cs_CZ: Selhal import nastavení: nesprávný název souboru.

en: Settings import failed: incorrect filetype.
cs_CZ: Selhal import nastavení: nesprávný typ souboru.

en: Settings import failed: no file uploaded.
cs_CZ: Selhal import nastavení: žádný soubor nebyl nahrán.

en: Settings imported and saved.
cs_CZ: Nastavení bylo importováno a uloženo.

en: Settings saved.
cs_CZ: Nastavení bylo uloženo.

en: Should only be used with Cloudflare’s <a href="%1$s" target="_blank">Flexible SSL</a> feature.<br>URLs of static files (CSS, JS, images) will be rewritten to use relative protocol (%2$s instead of %3$s or %4$s).
cs_CZ: Mělo by se používat jen s funkcí <a href="%1$s" target="_blank">Flexibilní SSL</a> na Cloudflare.<br>URL adresy statických souborů (obrázky, CSS, JS) budou přepsány tak, aby používaly relativní protokol (%2$s místo %3$s, nebo %4$s).

en: Show Cloudflare settings tab
cs_CZ: Zobrazit záložku nastavení Cloudflare

en: Sitemap crawl interval:
cs_CZ: Interval procházení map webu:

en: Sitemap files to use for preloading
cs_CZ: Soubory map webu, které chcete použít k předběžnému načtení

en: Sitemap preload: %d pages have been cached.
cs_CZ: Předběžné načítání map webu: %d stránek bylo uloženo do mezipaměti.

en: Sitemap preload: %d uncached pages have now been preloaded. (refresh to see progress)
cs_CZ: Předběžné načítání map webu: %d neuložených stránek v mezipaměti bylo předběžně načteno. (obnovte pro zobrazení postupu)

en: Sitemap preloading runs automatically when the cache lifespan expires. You can also launch it manually from the upper toolbar menu, or from the Tools tab.
cs_CZ: Přednačítání map webu se spustí automaticky, jakmile vyprší životnost mezipaměti. Tuto funkci můžete také spustit ručně z nabídky v horním panelu nástrojů nebo na kartě nástroje v nastavení tohoto pluginu.

en: Sitemap preloading:
cs_CZ: Přednačítání map webu:

en: Sitemaps for preloading:
cs_CZ: Mapy webu pro přednačítání:

en: Spam comments
cs_CZ: Komentáře označené jako spam

en: Specify URL(s) of files that should not get served via CDN (one per line)
cs_CZ: Zadejte URL adresy souborů, které by neměly být se neměly zobrazovat přes CDN (jednu na řádek)

en: Specify URLs of CSS files to be excluded from minification and concatenation (one per line)
cs_CZ: Určete URL adresy CSS souborů, které mají být vyloučeny ze zmenšování a spojení (jednu adresa na řádek)

en: Specify URLs of JS files to be excluded from minification and concatenation (one per line)
cs_CZ: Určete URL adresy JS souborů, které mají být vyloučeny ze zmenšování a spojení (jednu adresa na řádek)

en: Specify URLs of pages or posts that should never get cached (one per line)
cs_CZ: Určete URL adresy stránek, nebo příspěvků, které by nikdy neměly mít vytvořenou mezipaměť (jednu na řádek)

en: Specify URLs you always want purged from cache whenever you update any post or page (one per line)
cs_CZ: Určete URL adresy, kterým chcete vymazat mezipaměť vždy, když bude provedena aktualizace jakéhokoliv příspěvku nebo stránky (jednu na řádek)

en: Specify XML sitemap(s) to be used for preloading (one per line)
cs_CZ: Zadejte XML soubory map webu, které se mají používat pro přednačítání (jeden na řádek)

en: Specify external hosts to be prefetched (no <code>http:</code>, one per line)
cs_CZ: Zadejte externí hostitele, kteří se mají předběžně načítat (bez <code>http:</code>, pište jednoho na řádek)

en: Specify query strings for caching (one per line)
cs_CZ: Zadejte řetězce dotazů pro ukládání do mezipaměti (jeden na řádek)

en: Specify the IDs of cookies that, when set in the visitor’s browser, should prevent a page from getting cached (one per line)
cs_CZ: Zadejte ID souborů cookies, které kdyby byly uloženy v prohlížeči návštěvníka by zabránily uložení stránky do mezipaměti (jedno na řádek)

en: Specify time after which the global cache gets cleared (0 = unlimited)
cs_CZ: Zadejte čas, po kterém se globální mezipaměť vymaže (0 = neomezeně)

en: Specify user agent strings that should never see cached pages (one per line)
cs_CZ: Zadejte řetězce user-agent, kterým by nikdy neměly být poskytnuty stránky z mezipaměti (jeden na řádek)

en: Speed up your website and boost your SEO by reducing image file sizes without losing quality with Imagify.
cs_CZ: Zrychete si web a zlepšete si SEO optimalizací obrázků bez ztráty kvality pomoci pluginu Imagify.

en: Static Files
cs_CZ: Statické soubory

en: Summary
cs_CZ: Shrnutí

en: Summary:
cs_CZ: Shrnutí:

en: Support
cs_CZ: Podpora

en: Sync Varnish cache with plugin cache
cs_CZ: Synchronizovat Varnish mezipaměť s mezipamětí pluginu

en: Sync Varnish cache:
cs_CZ: Synchronizace Varnish mezipaměti:

en: Temporarily enter development mode on your website. This setting will automatically get turned off after 3 hours. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>
cs_CZ: Přejděte na svém webu dočasně do režimu pro vývojáře. Toto nastavení se vypne automaticky po 3 hodinách. <a href="%s" target="_blank">Další informace</a>

en: Thank you!
cs_CZ: Děkujeme Vám!

en: The <a href="%s" target="_blank">WP Rocket documentation</a> provides answers to many common questions, check it out!<br>Our Happiness Rocketeers will help you sort out any questions you may have regarding this plugin.<br>Please help us to help you and provide detailed information.
cs_CZ: <a href="%s" target="_blank">Dokumentace WP Rocket</a> poskytuje odpovědi na mnoho běžných dotazů, Prohlédněte si ji!<br>Naši Rakeťáci vám pomohou vyřešit všechny otázky, které byste mohli mít ohledně tohoto pluginu.<br>Pomozte nám, abychom Vám mohli pomoci a poskytněte nám podrobné informace.

en: The API returned an empty response.
cs_CZ: API vrátilo prázdnou odpověď.

en: The API returned an invalid response code.
cs_CZ: API vrátilo neplatný kód odezvy.

en: The Support tab and all links to WP Rocket’s documentation will be hidden when you customize these fields.
cs_CZ: Kartu Podpora a všechny odkazy na dokumentaci WP Rocket se nebudou zobrazovat, pokud tato pole upravíte.

en: The critical CSS content could not be saved as a file in %s.
cs_CZ: Obsah kritického CSS nemohl být uložen jako soubor v %s.

en: The domain part of the URL will be stripped automatically.<br>Use %s wildcards to address multiple URLs under a given path.
cs_CZ: Doménová část URL adresy bude automaticky odstraněna.<br>Použijte %s zástupný znak pro vyloučení více URL adres umístěných v konkrétní cestě.

en: The domain part of the URL will be stripped automatically.<br>Use %s wildcards to exclude all CSS files located at a specific path.
cs_CZ: Doménová část URL adresy bude automaticky odstraněna.<br>Použijte %s zástupný znak pro vyloučení všech CSS souborů umístěných v konkrétní cestě.

en: The domain part of the URL will be stripped automatically.<br>Use %s wildcards to exclude all JS files located at a specific path.
cs_CZ: Doménová část URL adresy bude automaticky odstraněna.<br>Použijte %s zástupný znak pro vyloučení všech JS souborů umístěných v konkrétní cestě.

en: The domain part of the URL will be stripped automatically.<br>Use %s wildcards to exclude all files of a given file type located at a specific path.
cs_CZ: Doménová část URL adresy bude automaticky odstraněna.<br>Použijte %s zástupný znak pro vyloučení všech souborů, daného typu, umístěných v konkrétní cestě.

en: The following code should have been written to this file:
cs_CZ: Následující kód by měl být zapsán do tohoto souboru:

en: The sitemap files to use for preloading the cache
cs_CZ: Soubory map webu, které budou použity k předběžnému načtení mezipaměti

en: There seems to be an issue with outgoing connections from your server. Resolve per documentation, or contact support.
cs_CZ: Pravděpodobně je problém s odchozími spojeními z vašeho serveru. Pro řešení problému použijte dokumentaci nebo kontaktujte technickou podporu.

en: These settings are for advanced cache management. Caching itself works automatically.<br>Read the <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/78-how-often-is-the-cache-updated" target="_blank">documentation on automatic cache management</a> to better understand how caching works.
cs_CZ: Tato nastavení jsou pro pokročilou správu mezipaměti. Ukládání do mezipaměti samo o sobě funguje automaticky.<br>Přečtěte si <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/78-how-often-is-the-cache-updated" target="_blank">dokumentaci o automatické správě mezipaměti</a>, abyste lépe pochopili, jak ukládání do mezipaměti vlastně funguje.

en: These settings are not recommended if your site uses HTTP/2.%s
cs_CZ: Tato nastavení nejsou doporučena pokud web používá HTTP/2.%s

en: This can significantly improve your loading time if you have a lot of YouTube videos on a page.
cs_CZ: Toto nastavení může výrazně zkrátit dobu načítání, pokud máte na stránce mnoho videí z YouTube.

en: This could break things!
cs_CZ: Toto nastavení by mohlo rozbít web!

en: This license key is not accepted.
cs_CZ: Tento licenční klíč není akceptován.

en: This website is not allowed.
cs_CZ: Tato webová stránka není povolena.

en: This would help us to improve WP Rocket for you in the future.
cs_CZ: Pomůže to do budoucna zlepšit WP Rocket podle Vás, uživatelů.

en: To keep WP Rocket running with access to support and updates, <strong>you will need to renew your license</strong>.
cs_CZ: Aby mohl WP Rocket fungovat s přístupem k podpoře a aktualizacím, <strong>budete muset prodloužit licenci</strong>.

en: Tools
cs_CZ: Nástroje

en: Transients cleanup:
cs_CZ: Čištění dočasných dat databáze:

en: Transmission Received!
cs_CZ: Zprava byla přijata!

en: Transmitting your message …
cs_CZ: Odesílání zprávy…

en: Trashed comments
cs_CZ: Odstraněné komentáře

en: Trashed posts
cs_CZ: Odstraněné příspěvky

en: Troubleshoot: %1$sHow to make system files writeable%2$s
cs_CZ: Odstraňování problémů: %1$sJakudělit systémovým souborům práva k zápisu%2$s

en: Uh-oh, you’re out of fuel …
cs_CZ: Eh, došla vám šťáva…

en: Unable to transmit
cs_CZ: Odesílání se nezdařilo

en: Unit of time
cs_CZ: Jednotka času

en: Upload file and import settings
cs_CZ: Nahrát soubor a importovat nastavení

en: Use %1$s wildcards to <a href="%2$s" target="_blank">detect parts of UA strings</a>.
cs_CZ: Použijte %s zástupné znaky pro <a href="%2$s" target="_blank">detekci částí UA řetězců</a>.

en: Use default emoji of visitors’ browser instead of loading emoji from WordPress.org
cs_CZ: Použít výchozí smajlíky návštěvníkova prohlížeče namísto načítání smajlíků z WordPress.org

en: User cache is great when you have user-specific or restricted content on your website.
cs_CZ: Uživatelská mezipaměť je skvělá, když na webu máte obsah určený/omezený obsah pro konkrétní uživatele.

en: User cache:
cs_CZ: Uživatelská mezipaměť:

en: Varnish cache will be purged each time %s clears its cache to ensure content is always up to date.
cs_CZ: Mezipaměť Varnish bude vyprázdněna pokaždé když %s vymaže svou mezipaměť, aby bylo zajištěno, že obsah je vždy aktuální.

en: WP Rocket now collects these metrics from your website:
cs_CZ: WP Rocket nyní z tohoto webu shromažďuje následující údaje:

en: WP Rocket was not able to automatically validate your license.<br>Follow <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/100-resolving-problems-with-license-validation" target="_blank">this tutorial</a>, or contact <a href="https://wp-rocket.me/support/" target="_blank">support</a> to get this engine started.
cs_CZ: WP Rocket se nepodařilo automaticky ověřit vaši licenci. <br>Postupujte podle <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/100-resolving-problems-with-license-validation" target="_blank">tohoto návodu</a>, nebo kontaktujte <a href="https://wp-rocket.me/support/" target="_blank">podporu,</a> abyste mohli tento plugin začít používat.

en: Watch the video
cs_CZ: Přehrát video

en: We answer every ticket, so please check your spam folder if you do not hear from us.
cs_CZ: Odpovídáme na každý požadavek na technickou podporu, proto prosím zkontrolujte, jestli vám zpráva nepřišla do složky „Spam“.

en: We automatically detected the sitemap generated by the %s plugin. You can check the option to preload it.
cs_CZ: Automaticky byl detekován soubor mapy webu vygenerovaný pluginem %s. Můžete použít možnost předběžného načtení.

en: We have received your ticket and will reply back within a few hours!
cs_CZ: Obdrželi jsme váš požadavek a během několika hodin vám na něj odpovíme!

en: Weekly
cs_CZ: Týdně

en: What info will we collect?
cs_CZ: Jaké údaje budou shromažďovány?

en: Which WP Rocket settings are active
cs_CZ: Jaká nastavení pluginu WP Rocket jsou aktivní

en: White Label
cs_CZ: Skrytí pluginu

en: WordPress multisite:
cs_CZ: Síť webů WordPressu:

en: WordPress version number:
cs_CZ: Číslo verze WordPressu:

en: Would you allow WP Rocket to collect non-sensitive diagnostic data from this website?
cs_CZ: Chcete WP Rocket povolit sběr diagnostických dat z tohoto webu?

en: Yes, I would like to receive beta versions of WP Rocket as updates. I understand that beta versions may contain unstable code, and I know how to roll back to a stable version manually if I have to.
cs_CZ: Ano, chtěl bych dostávat beta verze WP Rocket jako aktualizace. Chápu, že beta verze mohou obsahovat nestabilní kód a vím, jak se ručně vrátit ke stabilní verzi.

en: Yes, allow
cs_CZ: Ano, povolit

en: Yoast SEO XML sitemap
cs_CZ: Yoast SEO XML mapy stránek

en: You cannot add more websites. Upgrade your account.
cs_CZ: Nemůžete přidat další weby. Dokupte si k účtu další licenci.

en: You have to read the <a href="%s" target="_blank">documentation</a> and to agree to send informations relative to your website to submit a support ticket.
cs_CZ: Musíte si přečíst <a href="%s" target="_blank">dokumentaci</a> a souhlasit s odesláním informací o vašem webu, abyste mohli podpoře odeslat požadavek.

en: Your Cloudflare credentials are invalid!
cs_CZ: Vaše přihlašovací údaje ke Cloudflare jsou neplatné!

en: Your Cloudflare credentials are valid.
cs_CZ: Vaše přihlašovací údaje ke Cloudflare jsou platné.

en: Your PHP version is lower than 5.4. Cloudflare’s integration requires PHP 5.4 or greater and therefore is not available for you currently. We recommend you contact your web host in order to upgrade to the latest PHP version.
cs_CZ: Používáte nižší verzi PHP než 5.4. Integrace Cloudflare vyžaduje PHP 5.4 nebo vyšší, a proto pro vás momentálně není k dispozici. Doporučujeme vám kontaktovat poskytovatele webhostingu, aby vám změnil používanou verzi PHP na nejnovější verzi.

en: Your license is not valid.
cs_CZ: Vaše licence je neplatná.

en: Your site runs on HTTPS. SSL cache has been applied automatically.
cs_CZ: Váš web běží na HTTPS. SSL mezipaměť byla automaticky použita.

[ctx: button text]
en: Download settings
cs_CZ: Stáhnout nastavení

[ctx: button text]
en: Send your ticket
cs_CZ: Odeslat

en: day(s)
cs_CZ: dny

en: hour(s)
cs_CZ: hodiny

en: minute(s)
cs_CZ: minuty

en: monthly
cs_CZ: měsíčně

en: reserved for
cs_CZ: rezervováno pro

[ctx: screen-reader-text]
en: Note:
cs_CZ: Poznámka:

[ctx: screen-reader-text]
en: Performance tip:
cs_CZ: Výkonnostní tip:

[ctx: screen-reader-text]
en: Third-party feature detected:
cs_CZ: Zjištěna funkce třetích stran:

[ctx: screen-reader-text]
en: Warning:
cs_CZ: Varování:

en: weekly
cs_CZ: týdně

en: “%1$s” will save your settings and run a database optimization; “%2$s” below will only save your settings.
cs_CZ: „%1$s“ uloží nastavení a spustí optimalizaci databáze; níže zobrazené tlačítko „%2$s“ pouze uloží nastavení.
